Kategorie

CZAS NA LEKKĄ KOLACJĘ

 Coraz częściej się mówi o tym, że ludzie pędzą gdzieś bez celu, zapominając o prostych rzeczach.

Dzisiaj chciałabym poruszyć temat systematycznych posiłków, które są bardzo ważnym elementem w naszej diecie. Każde jedzenie, przekąska czy napój wpływa nie tylko na napełnienie naszego żołądka, ale również wpływa na stan naszego umysłu, dobrego samopoczucia i, co najważniejsze,  -ZDROWIA, -które jest przecież najcenniejsze.

Bardzo długo zajęło mi odnalezienie posiłku, który zapewni mi sytość do rana i spowoduje, że nie będę się czuła ociężała. Zaczynając od zwykłych płatków kukurydzianych z mlekiem, a kończąc na gotowanym ryżu z konfiturą. Wszystko co jadłam odbijało się na moim zdrowiu, do momentu odkrycia:
BŁONNIKA WITALNEGO.


Błonnik witalny to oczyszczająca mieszanina dwóch składników wpływających na pracę układu trawiennego. Składniki błonnika nie podlegają procesom trawiennym. Ze względu na wysoką ilość śluzu oraz błonnika, przyspiesza metabolizm, dbając jednocześnie, aby w układzie pokarmowym nie
wytwarzały się złogi. Zapewnia również uczucie sytości, dzięki czemu człowiek po spożyciu mieszaniny nie czuje się ociężale, a wręcz przeciwnie, odzyskuje siły witalne. Nie można go mylić z produktem przeczyszczającym. Błonnik w delikatny sposób pobudza jelita do prawidłowej pracy, dzięki czemu odzyskujemy siłę, nie dokucza nam ból brzucha, wzdęcia brzucha czy inne dolegliwości.
Polecam wypróbowanie mieszanki jogurtu naturalnego z błonnikiem witalnym. Taka kolacja jednocześnie sprawi, że nie odczujecie głodu, a dodatkowo sprawi spokojny sen bez porannych dolegliwości brzucha. Błonnik to idealny sposób na kolację, śniadanie czy też posiłek w ciągu dnia kiedy
nie mamy czasu na przygotowanie czegoś innego. Koszt produktu również nie jest duży, gdyż w naszym sklepie to zaledwie około 10zł za 250g.

 

Błonnik witalny można również spożywać z napojami. Do szklanki napoju lub zwykłej wody należy wsypać 2-3 łyżeczki mieszanki i wypić. Należy jednak pamiętać, aby nie przekraczać dziennej dawki produktu, tj. 24g.


Kontakt ze sklepem