Kategorie

BIO EKSTRAKT Z MIŁORZĘBU JAPOŃSKIEGO W KROPLACH 50ml - ROYAL BRAND

cena: 34,89 PLN
Dostępność:
dostępny
Koszt wysyłki:

Darmowa wysyłka !!!

Na zakupy powyżej 150 zł

Czas wysyłki: na drugi dzień roboczy
Producent: ROYAL BRAND (aromaty)
Opis produktu

Składniki: ekstrakt z miłorzębu japońskiego* (ekstrahent 70 % alkohol*)

*certyfikowany składnik ekologiczny
 

Suplement diety. Składniki czynne: polifenole: flawonoidy, katechiny, terpeny: laktony, bilobalid. Miłorząb japoński pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia psychicznego i dobrych funkcji poznawczych, przyczyniając się do prawidłowego krążenia krwi, co jest związane z wydajnością i reaktywnością mózgu. Przyczynia się do utrzymania dobrego słuchu i wzroku, zawiera naturalnie występujące przeciwutleniacze pomagające chronić przed wolnymi rodnikami.
 

Spożywanie: Zalecana porcja produktu do spożycia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1-2 łyżeczki (11-22 krople) w ciągu dnia (4 ml = 1 łyżeczka). Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
 

Uwagi: Zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie zaleca się stosować przez kobiety w ciąży, kobiety karmiące, dzieci poniżej 18 roku życia i osoby z chorobą alkoholową. Produkt zawiera 70 % etanolu. Produkt może zaburzać zdolności prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn. Dawka jednorazowa 8 ml zawiera 5,6 g alkoholu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.
 

Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem